Boty a pomůcky pro práci i volný čas

boty
Boty a pomůcky pro práci i volný čas

Pohodlí a bezpečí při práci je důležité. Ale také při práci na zahradě potřebujete vy i vaše děti například pohodlné holínky. To a mnoho dalšího najdete v nabídce firmy REPA s. r. o., která se specializuje na výrobu pracovní obuvi a ochranných pracovních pomůcek, stejně jako na prodej obuvi značky PRESTIGE a dalších výrobků.

Pohodlná a kvalitně vyrobená pracovní obuv je v mnoha profesích nezbytnou nutností. V nabídce firmy REPA jsou například populární farmářky v kotníčkové, polobotkové i sandálové variantě, které jsou vyrobeny z přírodní usně u nás v České republice. K dostání jsou jak ve žluté, tak v hnědé barvě a hodí se nejen pro práci venku, ale také pro volný čas, například pro turistické výšlapy. Kotníčkové pracovní boty se vyrábějí také v zimní variantě s hřejivým kožíškem uvnitř a speciální pracovní polobotky najdou v nabídce také profesionální řidiči.

Zahradníci, zemědělci, rybáři, lesníci i další profesionálové určitě využijí kvalitní gumové holínky, a to jak nízké, tak vysoké, a zateplené i klasické. Holínky se hodí i pro volný čas a firma nabízí i výrobky pro děti ve veselých barvách.

boty a pomucky 1

V mnoha profesích jsou základní podmínkou pro práci také vhodné ochranné pracovní pomůcky. K nim patří například zástěry, rukávníky a kamaše pro svářeče, zástěry pro kováře a dále nákoleníky, zápěstní řemínky, podložky, brašny a jiné pomůcky vyrobené z přírodní usně. Firma je umí vyrobit i dle přání zákazníka, případně velikostně upravit. Samostatnou kategorii tvoří pracovní rukavice, a to jak celokožené, tak vyrobené v kombinaci s dalšími materiály.

Výhradně domácí provenience je také obuv Prestige. Zlínská tradiční značka zaručuje uživatelům vysoký komfort při nošení. Pěnová nášlapná část boty je anatomicky tvarovaná a svršek bot je vyroben z přírodní usně. Hodí se pro sport, volný čas i běžné nošení.